19 - 10 - 2017

про проведення фестивалю

православної авторської пісні

«Лісова Дача – 2017»

Авторская песня, или бардовская музыка — песенный жанр, возникший в середине ХХ века в разных странах. Его отличительными особенностями является совмещение в одном лице автора музыки, текста и исполнителя, гитарное сопровождение, приоритет значимости текста перед музыкой. («Википедия»)

I. МЕТА  І  ЗАВДАННЯ  ФЕСТИВАЛЮ.

Фестиваль є молодіжний захід, і має за мету об’єднати православну молодь парафій, налагодити між ними дружні зв’язки.

Як художній захід, фестиваль проводиться з метою розвитку пісенної самодіяльності серед православної молоді, популяризації та пропаганди православного пісенного мистецтва, естетичного виховання, визначення кращих виконавців та авторів самодіяльної авторської пісні, підвищення їх художньої майстерності та збагачення репертуару.

II. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Фестиваль проводиться на території храмового комплексу с. Лісова Дача м. Сєвєродонецька з

« 22 »   вересня    по « 24 »   вересня   2017 р.

III. КЕРІВНИЦТВО ФЕСТИВАЛЕМ.

Загальне керівництво, підготовку та проведення фестивалю здійснює Єпархіальне управління Сєвєродонецько-Старобільської єпархії УПЦ. Безпосереднє керівництво здійснює організаційний комітет єпархіального Відділу у справах молоді.

IV. УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ.

До участі у фестивалі запрошуються представники парафій Сєвєродонецько-Старобільської єпархії незалежно від віку. Кількість учасників необмежена.

V. ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

1- й день :  Збір та реєстрація учасників. Розселення у наметовому містечку.

2- й день : Прослуховування виконавців авторської пісні. Підведення підсумків. Нагородження та заключний концерт переможців фестивалю.

3- й день :  Роз’їзд учасників фестивалю.

VI. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ:

До участі у фестивалі приймаються авторські пісні високого естетичного та художнього рівня, які висвітлюють зміст життя та духовного пошуку людини, проблематику становлення та духовного росту православного християнина.

Пісні виконуються під гітару, але допускається інший музичний супровід або акапельне виконання.

Фестиваль проводиться за номінаціями:

-        автори соло;

-        автори ансамбль;

-        виконавці соло;

-        виконавці ансамбль.

Журі прослуховує виконавців і визначає переможців за такими критеріями:

-       відповідність тематиці;

-       співацька майстерність;

-       рівень виконавської майстерності музичного супроводу;

-       артистизм та сценічна культура.

Автори на фестиваль представляють тексти пісень з акордами або нотами.

VIІ. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА РОЗМІЩЕННЯ УЧАСНИКІВ.

Учасники фестивалю розміщуються в польових умовах (наметах) на території храмового комплексу і повинні мати необхідне спорядження для організації польового табору.

VIIІ. НАГОРОДЖЕННЯ.

Переможці та дипломанти нагороджуються дипломами, інші учасники грамотами фестивалю.

IX. ДОКУМЕНТАЦІЯ.

Заявки на участь у фестивалі (додаток № 1 та № 2) подаються до Відділу у справах молоді Сєвєродонецької Єпархії УПЦ до 21 вересня 2017 р. за адресою:

м.Сєвєродонецьк, Соборна Площа 1, або на електронну пошту alexandr-palomnik@i.ua.

З питань організації та проведення фестивалю звертатись до організаційного комітету за телефоном +380954207758, протоієрей Олександр Іванов.

З А Я В К А

(найменування парафії)